Strona 1 z 1

Solidny stomatolog ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Witajcie, potrzebuje dobrego stomatologa z Radomia. Poprzedni stomatolog jak leczył moje zęby to umieścił odłamek ułamanego wiertła w zębie. Jak można się domyślić po niedługim okresie ząb dał o sobie znać. Z tego co czytałem w Internecie, można to usunąć przy pomocy mikroskopu. Czy ktoś zna taki gabinet stomatologiczny w Radomiu? Nie chce usuwać zęba i wstawiać implanta w to miejsce. Jak wiadomo są to spore koszty i znacznie większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:

Dobry dentysta z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Cześć, z tego co mówisz to masz niezły kłopot. Jest taka klinika, która ma niezłych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, lecz nie wiem czy używają taki sprzęt. Pierwszy raz o czymś takim czytam, a leczyłem już dużo zębów. Posiadam również już dwa implanty i nigdy nie miałem takich problemów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo mam świadomość co to bolące zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Witaj. To ten partacz nie miał pojęcia, iż mu się wiertło ułamało. Pozostawił go w zębie i założył plombę? Jeśli tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Rzetelny stomatolog z doświadczeniem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Cześć. Dokładnie jest tak jak mówisz. Dopiero u nowego dentysty dowiedziałem się o tym zdarzeniu. Nie ma co gadać na temat tamtego lekarza. Partacz jakich mało.

podobne tematy: