Strona 1 z 1

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, odnalazłem w internecie bardzo ciekawe wizualizacje lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na poniższym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się iż są bardzo kosztowne. Nie chcę zawracać głowy firmie i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do znawców tematu o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady do recepcji.

podobne tematy:

Czy ktoś wie za ile można nabyć takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, bardzo fajna strona internetowa. Realizacje tej firmy są jeszcze okazalsze niż na fotografii umieszczonej na forum. Jak robią zlecenia dla tak dużych firm to z pewnością do najtańszych nie należą. Lecz nie mam pojęcia czemu nie chcesz wysłać do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Wiele firm tak działa, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie za ile można nabyć takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Cześć, naprawdę bardzo oryginalne są produkowane przez nich lady do recepcji. Nie mam pojęcia w jaki sposób oni to przeliczają, lecz kiedyś w Internecie spotkałem się z takim stwierdzeniem: trzeba przyjąć od 3 tyś złotych za metr lady do recepcji. Więc masz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: