Strona 1 z 1

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:47
autor: tomaszkowal
Witam. Poszukuje dobrej ekipy dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś ma namiary na rzetelnych fachowców. Muszę położyć dachówkę ceramiczną na domu jednorodzinnym. Poszukuje kogoś dobrego i w miarę rozsądnych pieniądzach.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:58
autor: mariuszbyk
Witaj. U nas dach wykonywała ta ekipa dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są dość tani i bardzo solidni. U mnie położyli bez problemu więźbę dachową i blacho dachówkę. Całość prac trwała około 10 dni. 0 problemów i stresów.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:32
autor: marekwirazka
Cześć, również podłączam się do dyskusji. Fachowca już posiadam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Wiele ludzi twierdzi, iż to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co myślicie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:45
autor: lukaszgos
To zależy. Dachówka ceramiczna ma swoje zalety i wady. Po pierwsze jest o wiele cięższa od blachy i nie powinno się jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie pójdzie Ci więcej więźby, więc koszty prac dekarskich będą wyższe. A teraz zalety. Na pewno lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy: