Czy to odpowiednia reklama dla krawca?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy to odpowiednia reklama dla krawca?

Post: #54 tomaszkisiel
01 cze 2016, 12:50

Dzień dobry. Kilka dni temu otrzymałem e-mail z sugestią umieszczenia swojej strony do spisu branżowego firm: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - promocja jest za darmo. Oczywiście można wykupić opcje premium, które dają możliwość wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie jest związane z tym czy taki rodzaj promocji jeszcze się sprawdza? Większość ludzi poszukuje usług w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób mogą trafić na moją firmę na takiej stronie internetowej?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to skuteczna forma promocji dla zakładu krawieckiego?

Post: #55 adampiszczek
01 cze 2016, 13:05

Cześć. Po pierwsze powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi można wywnioskować, że nie. Jak tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest spora i wystarczy zajrzeć na wskazaną przez ciebie stronę żeby to sprawdzić. Jeżeli możesz umieścić za friko tam swoją reklamę to czemu tego nie zrobić. Masz rację, że ludzie szukają w Internecie usług i właśnie dlatego powinno się dać na tego rodzaju portalach swoją reklamę. Takie strony internetowe są przeważnie na samej górze wyników wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc posiadasz już odpowiedź w jaki sposób klienci odnajdują twoją firmę na takim serwisie. Odrębną kwestią jest czy warto płacić za dodatkowe opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości