Sprawdzona firma z kruszywem w okolicy Koła


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Sprawdzona firma z kruszywem w okolicy Koła

Post: #97 krzysiekwolski
29 wrz 2016, 11:32

Cześć. Poszukuje sprawdzonej firmy z okolicy miejscowości Koło, która posiada żwir budowlany. Czy ktoś z kolegów i koleżanek posiada może namiary na sprawdzonego dostawcę żwiru budowlanego. Od znajomego nasłuchałem się sporo rzeczy, w jaki sposób żwirownie oszukują na kruszywie. Dostarczają kruszywo gorszej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało ustalone. Mój kumpel potrzebował wg wyliczeń 80 ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł żwir - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc różnica jest i musiał zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Post: #98 tomaszkisiel
29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest sporo ludzi którzy tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, iż klient nie jest wstanie zweryfikować rzeczywistej wagi przywiezionego kruszywa na działkę. Ja kupowałem kruszywo od tej żwirowni http://wis-kruszywa.pl . Jest to rodzinna żwirownia w pobliżu miasta Koło. Towar mają dość dobrej jakości i odbiorcy sobie go chwalą. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 80 ton, które wg moich wyliczeń było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc z pewnością ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości