Strona 1 z 1

Jakiego producenta alarm wybrać do domu?

: 16 maja 2016, 14:09
autor: tomaszkisiel
Witam właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem wyboru odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Nieco przeczytałem tutaj http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to najwięcej monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Inne pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 7:21
autor: tomaszkowal
Część, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to mocno rozbudowana liczba podzespołów, które tworzą system alarmowy. Ostatni powód to dobrej jakości centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 8:45
autor: mariuszbyk
Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Pracuje bez awarii od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w domu i podział na pięć stref - ciekawa sprawa dzięki której jestem w stanie uzbroić alarm w wybranych obszarach budynku. Jak mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W lecie kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy: