Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Post: #23 lukaszgos
19 maja 2016, 12:12

Cześć, jestem krawcem z długoletnim doświadczeniem. Rozpocząłem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie interes kręci się o wiele gorzej. Nie mam pojęcia o Internecie. Natomiast mogę bezpłatnie dać reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu ale nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, lecz jaką korzyść ja będę z tego posiadał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Czy warto dać ogłoszenie na takim portalu?

Post: #24 adamniczyj
19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak jesteś w stanie gdzieś umieścić za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie pozyskasz nowych zamówień. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, natomiast teraz jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tej stronie masz krawców. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie myśl dłużej i dodaj tam swoją reklamę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości