Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Post: #39 adampiszczek
24 maja 2016, 13:51

Witam, mam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko działało bez zarzutu. Ale po kilku latach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej otwieraniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i zainkasowali kasę. Brama otwierała się poprawnie przez parę miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ekipami z tego portalu internetowego?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Post: #40 mariuszbyk
24 maja 2016, 13:54

Cześć, posiadałem zbliżony kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, lecz naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jak poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to właściwa wysokość wózków, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama winna mieć zapas luzu od podłoża. Mniej więcej dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą dobrze wykonane to nie będzie problemów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jak pytasz o ludzi z tego portalu internetowego to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość