Potrzebuje dobrego serwisu AGD w mieście


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #41 tomaszkowal
31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w okolicach Gdańska. Mam kłopot z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Ustawiam program, który ma prać około 60 minut. Pralka zaczyna pracować a po jakimś czasie pojawiają się dziwne komunikaty na wyświetlaczu. Mam przeczucie, że mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moja prośba o sprawdzonych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Post: #42 mariuszbyk
31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy brałeś pod uwagę serwisy AGD z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Znajdziesz tam bardzo dużo serwisów, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który dobrze serwisuje urządzenia LG, może już kiepsko wypaść przy pralkach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która ma certyfikaty dla pralki Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #43 marekwirazka
31 maja 2016, 10:09

Cześć, jak oglądałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym mówię. Uczciwy serwis to nie zawsze ten drogi. Jest wielu serwisantów, którzy wykonują dobrą robotę za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość