W jaki sposób mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

W jaki sposób mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Post: #73 marekwirazka
05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w Internecie. Pragnę żeby moja strona internetowa znalazła się na początku wyników na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa. Chciałem samemu coś z tym zrobić lecz rezultat moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do 1-szej 40 wyników wyszukań. Natomiast jak obserwuję podobne strony to posiadają mniej treści i przeważnie posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić aby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Post: #74 dariakuna90
05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jeśli pragniesz aby twoja strona WWW była wysoko w wynikach wyszukiwarki to powinieneś poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa konstrukcja strony WWW. Następna sprawa to odpowiednie linki, które prowadzą do promowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze musisz uzupełnić stronę o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane hasła. Należy je wytłuścić dla robotów. Następna kwestia to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. U ciebie dominują wyłącznie katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj linki ze stron, które posiadają naturalny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość