Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Post: #101 tomaszkowal
24 paź 2016, 12:42

Witam, w ostatnim czasie spotkałam się z propozycją pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest niezwykle wiele propozycji takiej posady, właśnie dlatego także zastanawiam się czy ktokolwiek skorzystał z takiej oferty. Mocno zastanawiam się czy w ogóle nadaję się do wykonywania takiego zawodu i co jest potrzebne? Jestem osobą sumienną i wrażliwą jednak czy taka praca jest dla mnie? Spotykałam się z opiniami, że wolno nieźle zarobić oraz zdobyć doświadczenie. Będę wdzięczna za każdą pomoc i uczciwe opinie osób, które opiekowały się dziadkami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?

Post: #102 mariuszbyk
24 paź 2016, 13:04

Cześć. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet duże finanse. Jeśli skorzystasz z propozycji sprawdzonej firmy nie powinnaś obawiać się, że ktoś Cię oszuka. Sama już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami i jestem w pełni usatysfakcjonowana jako opiekunka osób starszych. Ewidentnie jeżeli posiadasz doświadczenie będzie Tobie łatwiej zdobyć taką robotę. Musisz znać się na opiece oraz pielęgnacji osób starszych. Jednakże sama praca nie jest kłopotliwa oraz przynosi wiele radości. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość