Fenomenalne właściwości - olej marula


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Fenomenalne właściwości - olej marula

Post: #111 lukaszgos
28 paź 2016, 11:23

Dzień dobry. Uwielbiam zadbać o swoją skórę i ciało, właśnie dlatego także w wielu przypadkach przeczesuję internet w poszukiwaniu oryginalnych kosmetyków. Ostatnio spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go przenigdy, jednak podobno posiada wspaniałe właściwości, jakie wpływają korzystnie na wiele elementów ciała. Nie jestem jednak pewna czy to prawda, a nadzwyczaj zależy mi na jej poznaniu, ponieważ nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeżeli ktoś stosował olej marula to proszę o wszystkie opinie na jego temat.

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Imponujące właściwości - olej marula

Post: #112 dariakuna90
28 paź 2016, 11:38

Hej. Wykorzystuję olej marula od paru miesięcy. Też na początku miałam miarodajne niepewności co do jego działania, ale zaryzykowałam i nie żałuje. To zgodność z rzeczywistością, że ma on niezmiernie ogromne zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, cerę oraz paznokcie. Stosowałam go też będąc w ciąży to naturalnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja cera jest całkowicie nawilżona oraz elastyczna, a też gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam cichą nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości