Czy warto skorzystać z usługi jaką jest cięcie płyt meblowych?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy warto skorzystać z usługi jaką jest cięcie płyt meblowych?

Post: #103 tomaszkowal
28 paź 2016, 7:45

Gorąco witam szukam informacji o obróbce płyt meblowych. Ciągle zastanawiam się nad kupnem gotowych mebli lub oczywiście samych płyt i wykonanie ich pod zamówienie. Musiałabym skorzystać na przykład z oferty https://edukacjapolicealna.pl . Niemniej jednak zastanawiam się czy należałoby czy lepiej nie zawracać sobie głowy i kupić gotowy zestaw meblowy? Jednak mam niepospolite wymiary kuchni oraz stąd te dywagowania. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:20 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy warto skorzystać z usługi jaką jest cięcie płyt meblowych?

Post: #104 mariuszbyk
28 paź 2016, 8:59

Witam. Osobiście korzystałem z usługi cięcia płyt i jestem usatysfakcjonowany z efektu. Moim zdaniem o wiele poprawniej nienagannie przystosować wszelkie meble do wymiarów pomieszczenia. Jeżeli posiadasz niepospolite wymiary to tym bardziej nie powinnaś nabywać gotowych mebli. W profesjonalnym salonie dotną Tobie płyty tak jak tylko pragniesz. A moim wypadku było tak, że wybrałem sam kolor oraz typ płyty, a później zleciłem konkretne ich przycięcie. Później wolno już składać meble oraz urządzić mieszkanie. Mam cichą nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość