Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Post: #77 tomaszkowal
08 lip 2016, 11:42

Witam, zastanawiam się nad wypromowaniem swojej strony w Internecie. Prowadzę nieduży sklep z meblami i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na początek pragnę być topie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze , które ostatnio najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Powinno się pozyskiwać odnośniki do strony i czekać na pozycję. Natomiast zastanawia mnie jeden fakt, jak to działa że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I jeszcze jedno czy uda mi się samemu takie hasło wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Post: #78 mariuszbyk
08 lip 2016, 11:52

Cześć. Posiadasz bardzo optymistyczne podejście do kwestii związanej z pozycjonowaniem strony internetowej. Aby było to takie proste: budujemy linki i nasza strona jest na szczycie wyników na frazę meble pracownicze. Prawdom jest, że posiadasz poprawnie zaprojektowaną stronę internetową. Też twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy aby wypozycjonować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to nie wszystko. Trzeba mieć pojęcie jakiego rodzaju odnośniki pozyskać do promowanej strony internetowej oraz w jakich proporcjach. Także ważne jest nasycenie linków pozycjonowaną frazą. Dasz ich za dużo, domena dostanie karę od wyszukiwarki. Dasz ich za mało - pozycje będą niskie. Też musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo dodanie linku nie wystarczy. Ważne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość