Czy tego rodzaju biznes może się udać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego rodzaju biznes może się udać?

Post: #85 tomaszkowal
16 wrz 2016, 11:34

Witajcie. Myślę nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem wind towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Kiedyś nawet pracowałem w firmach o takim samym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/09/gdzie-kupic-wydajny-i-popularny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep , które z powodzeniem realizowały wdrożenia dźwigów towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego okresu minęło już wiele czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu platformy towarowe w naszym kraju. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej branży i miałby chęć podzielić się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Post: #86 mariuszbyk
16 wrz 2016, 11:59

Dzień dobry. W moim mniemaniu zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która produkuje windy towarowe to troszkę za mało aby na tej podstawie otwierać własną firmę związaną z montażem takich maszyn. Należy na starcie przygotować dobry biznes plan, który będzie opierał się na realnych założeniach. Musisz oszacować popyt na widny towarowe oraz jak twoja firma może zachęcić klientów do swojej oferty. Musisz mieć na uwadze, że większość firm w tej branży ma stałych kontrahentów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych urządzeń. Następna kwestia to sposób reklamy swoich produktów i sposób na pozyskanie klientów. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Bez mydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość